Верифікований профіль
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
2
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому

Продаж будинків (1)

  • 350 000 $
    2 188 $/м²

    Яблунева, 7

    160 / 72 / 28 м²
    2 поверхи
    3 сот
    3 кімнати
    2014 рік побудови
    2 міс. тому
    Будинок на Яблуневій, район Царського села, 160 м², два поверхи, 3,5 сотки, державний акт. Усі документи на землю та будинок є. У будинку виконано євроремонт, усе залишається: ексклюзивні меблі та техніка, у будинку ніхто не жив. Усі комунікації: світло, вода, газ. Міська каналізація. Місце для 3 авто, ландшафтний дизайн. Шикарна пропозиція на ринку.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.